Кораблі
#1
Shocked 
Більшість активних міст на сервері стикалися з проблемою доступу до них. Тому я запропонував в чаті ідею запровадження командних блоків в онлайн магазин, на що отримав відмову з боку Softerа який каже що командні блоки можуть стати причиною гріферства. І раптом в мене виникла ідея – кораблі.
То що ж це таке і як його використати?
1. Запроваджуються в магазин командні блоки, які будуть коштувати досить багато(від 30000(щоб гравці відчули їх цінність)).

Додаток: Softer казав що командні блоки можуть стати інструментом гріферства, проте це не так. Адже команду в командний блок може вписати тільки людина з належним доступом(модератор і т.д.) => Команду вписуватиме сам Softer.
2. Командний блок буде використовуватися тільки з метою телепортації
3. Командний блок повинен встановлюватися тільки в чомусь що буде нагадувати транспорт (ну щоб телепортація гарніше виглядала)
4. Встановлення командного блоку в корабель, зореліт і т.п.
5. Визначення координат в які буде телепортувати командний блок.
6. Прохання до модера ввести команду.
7. Корабель|Зореліт |Літак готовий
Ответ
#2
досить цікава ідея, підтримю!
Ответ
#3
Цитата:Командный блок — это блок, который исполняет указанную консольную команду при получении сигнала красного камня.
(с) http://mcraft.dp.ua/wiki/Командный_блок

А теперь подумай что будет если в этой части кода найдется "дырка"?

Для телепортов есть отдельные плагины, но я не хочу облегчать игру - у нас ведь выживание, не правда ли? Smile И так випам многое будет доступно...
Ответ
#4
Не хорошо самого себя поддерживать Wink
Ответ
#5
Ugh....

(03-04-2013, 18:09)Softer Написал: Не хорошо самого себя поддерживать Wink

WTF?Dodgy!

Якщо хочеш сказати що Akame це мій другий персонаж, то побивись на карту
А якщо і це не допомагає, ми зможемо одночасно в чаті писати
Ответ
#6
Мы не хотим сказать. Мы знаем.
Ответ




Пользователи, просматривающие эту тему: 1 Гость(ей)