Скарга на кнода
#1
Розповідати історію я не буду , але кнод користується тим що він модер , мене розбанили , і він майже нізащо забанив знову на місяць , за те , що я запитав щодо правил чи можна політично називати міста ... і потім ми говорили може хвилину , кік , от я і кноду сказав що він звичайна людина як і всі ... і потім бан на 30 днів ! Прошу прийняти міри , можу все переказати , але ж тему закриють напевне , а про це забудуть , а мені то прикро ... беззаконя . Huh
Основа - пингвиннер ,
Найперша основа ( для тих , хто давно грає ) - vunderkind
Слава Україні !
#2
Есть логи чата и Софтер их прочтет, а за клевету и не правдивую историю переписки перманент получишь!
[Изображение: logo_mcraftDP_SK.gif]
#3
да ну ... я переказав всі скажем так головні події
Основа - пингвиннер ,
Найперша основа ( для тих , хто давно грає ) - vunderkind
Слава Україні !
#4
Я даже тему удалять не буду, пусть он сравнит твои показания Big Grin
[Изображение: logo_mcraftDP_SK.gif]
#5
обясни , чим там адміни до чого ? неповага ? в чому ?

ок ... але ж обясни , просто обясни і що я далі маю робити ? чекати ? грати в ВОТ ? раки ... тут більш-менш нормально

і іще ... наклепу не було , може перебільшення , але ж всеодно нічого тяжкого не було ... просто я офігів , зайшов , давно не грав думав заново начну все втрачене розвивати , ні , тут ти баниш мене
Основа - пингвиннер ,
Найперша основа ( для тих , хто давно грає ) - vunderkind
Слава Україні !
#6
1. Следи за текстом который пишешь в мой адрес в игровом чате.
2. Ты в который раз заводишь полит темы в игре.
3. За повторные нарушения срок бана увеличивается.
4. Скажи спасибо что не перманент, поскольку ты в бане был за одно и то же с десяток раз.

Разговор исчерпан!
[Изображение: logo_mcraftDP_SK.gif]
#7
ну... тепер ти дивись
1)нормальго я пишу , після того що я в группу пишу , постійно чистять ...
2) це не політ.тема , а запитання щодо цієї теми
3) дякую , але я міг нормально грати , ти міг обяснити що це порушення , я не знав
4)ну , ті бани ще може і про політику , але ж тут зовсім її мало , питання на політику ...

Попрошу обяснювати коли щось не так , всерівно хоч досвід буде

Потім подивлюсь , іду працювати ... І попрошу тему не закривати , і вирок софтера , так як я вважаю що це може бути ну максимум бан на 2-3 дні ... так , є і моя провина , осознаю , але не на стільки

От коли ти забанив , я в ВОТ пішов , там раки ...
Основа - пингвиннер ,
Найперша основа ( для тих , хто давно грає ) - vunderkind
Слава Україні !
#8
[17:53:25] <Мемб> Helper_Ping: доходить
[17:53:32] <Мемб> Helper_Ping: але ж я нічого не казав
[17:53:35] <WEB> knod: не вижу прогресса
[17:53:39] <Мемб> Helper_Ping: це запитання щодо правил
[17:53:51] <Мемб> Helper_Ping: я такого там не бачив ... про імена міст
[17:54:19] <Мемб> Helper_Ping: да ну
[17:54:38] <WEB> knod: ты будешь еще со мной спорить?
[17:54:51] <Мемб> Helper_Ping: кнод , давай я тобі скажу баг сервера , ти мені модера )
[17:55:08] <Мемб> Helper_Ping: угу ... ти ж не ососбливий ... просто звичайна людина

[17:55:11] <Мемб> Helper_Ping вышел из игры

[17:55:15] <Мемб> Helper_Ping вошел в игру


[17:55:18] <Мемб> Helper_Ping: ну ок ...
[17:55:39] <Мемб> Helper_Ping: ну кнод ... ти упорот ? )
[17:55:48] <Мемб> Helper_Ping: блін , юмор у мене такий

[17:55:56] <Evnter> Magnat: до встречи, пингвиннер

[17:56:00] <Мемб> Helper_Ping: га ?
[17:56:17] <Мемб> Helper_Ping: пишеш /ban ip Helper_Ping ?

[17:56:30] <Мемб> Helper_Ping вышел из игры

Это отрывок твоего разговора. За "упорот" и "твой" юмор - даже я, будь у меня права - забанил бы. Хотя у меня более лояльное отношение ко всем. Реально. Ты ведёшь себя так, как будто тебе здесь все должны что-то. Запомни раз и навсегда. Ты самый обычный игрок, не лучше и не хуже других. И правила действуют на ВСЕХ без исключения. Ты сейчас своим срачем на форуме только усугубляешь своё положение, и отношение к тебе Кнода.
Я полностью поддерживаю его точку зрения. Ты слишком эгоистичен и туп (извиняюсь, но против очевидного не попрёшь).

Красным цветом я выделил твои "последние капли" относительно нового бана.

Надеюсь до жирафа дойдёт, в конце-то концов...
[Изображение: 138.201.150.27%3A25001.png]
#9
Чат я читал. Действия модератора корректны. Бан заслужен. Это - последнее предупреждение. Если через месяц будет рецидив - будет перманент. Тема закрыта.




Пользователи, просматривающие эту тему: 2 Гость(ей)